Monday, February 6, 2012

E bday boy

Včera bol veľký deň a my sme ho oslávili na červeno! Neodradilo nás ani mínus 16stupňov, zelené sviečky pod nosom, zamrznuté radiátori, pokazené čerpadlo.
Náš Edko mal dva roky!
Napiekla som tortu(samozrejme celú bio:-), vyzdobila chatu a celý deň sa rozplývala nad tým ako to všetko letí a aký už je veľký a blaa blaa...no a tiež zaspomínala na to ako som sa presne pred  dvoma rokmi trápila od štvrtej rána do pol desiatej v noci v pražskej pôrodnici...
Som zásadne proti mcqueenovi (nič osobné Bleskový Mcqueen, len sa mi proste nehodíš do bytu:-) a všetkým som zakázala nakupovať darčeky v tom štýle:-))) ale Edko ho proste miluje tak ako aj všetko čo má kolesá. Takže som zmäkkla a aspoň výzdobu som urobila na spôsob "motorových závodov".

Yesterday was a big day and we celebrated it in red!
We had minus 16 degrees, runny noses, frozen radiators and broken pump for the floor heating but nothing of that would make us not celebrate! It was our little Eduards second bday:-))
i made a cake, decorated the cottage and spent all day talking about how fast he grows and how big he is and blaaa, bla :-))
I am totally against the Lighting Mcqueen cars and decoration:-))) (nothing personal, just tired of it) and everybody was prohibited to buy any mcqueen pillows,shoes, t-shirts,etc....but E loves it so I made the effort and decorated the cottage in mcqueen style.


9 comments:

 1. Edko je uzasny, to zfuknutie sviecok mu ide skvele. Kattka je skvela, krasne to Edkovi vyzdobila

  ReplyDelete
 2. Martinka a ty si zlata, ze tak krasne komentujes!cmuk

  ReplyDelete
 3. Happy Bday big boy!!!!

  ReplyDelete
 4. Všetko najlepšie Edkovi a aj jeho maminke! Určite sa veľmi potešil a aj ty si si to s ním užila! Ste krásna rodinka! Cmuk Edkovi a mamke!
  Petra K.

  ReplyDelete
 5. Guapa, krasne! Prckovi vse nejlepsi! Daniela

  ReplyDelete
 6. No nadhera! ta vyzdoba, ten dort, oslavenec!!! mnoho pozdravu a pus od Markety a Karolinky!!!

  ReplyDelete
 7. Dakujeme dievcatka za priania a som rada, ze mi tu komentujete:-)

  ReplyDelete
 8. love u soooo much little Edkito :) feliz cumple de tu tia Marina!

  ReplyDelete

ShareThis