Wednesday, April 25, 2012

beach boy, Conil de la Frontera


Po namáhavých dňoch plných sťahovania a pár dní bez internetu sa môžem konečne vrátiť k môjmu blogu. Momentálne bývame v mestečku na juhu Španielska, Conil de la Frontera a chvíľu sa zdržíme. Len sa pozrite na fotky a myslím, že nie je vôbec nutné vysvetľovať prečo:-)
Eduard to tu miluje! Zbožňuje more, volá ho "agua" :-) a tiež si veľmi užíva hru v piesku.
Conil de la Frontera je miesto kde sme sa s Jorgem pred viac ako dvomi rokmi zobrali. Máme len tie najlepšie smomienky na toto miesto a chceli sme ho ukázať aj Edkovi…iba ak by si ho náhodou nepamatal z bruška:-)

Inak raz som tu už pár fotiek z pláží Cadizu mala, tu.

After busy days of moving and few days without internet connection I can finally do some blogging. We are living in Conil de la Frontera ( south of Spain) now and we are gonna stay for a while. Just look on these pictures of today  on the beach and I don't think I have to explain why we decided so:-)
Eduard loves it here as we do! He loves the see, calling it "agua":-) and also he loves playing in the sand.
Conil de la Frontera is the place where Jorge and me got married. We have the best memories of this place and we wanted to show it to Eduard..well in case he doesn't remember it from my belly:-)
4 comments:

 1. Replies
  1. naozaj carovne miesto, vrele odporucam na dovolenku s detmi, mimo sezony samozrejme, to je uplne o niecom inom

   Delete
 2. Oh my, you are one lucky girl! it looks like such a dream place... I'm a little jealous right now! I wish all the best in your new home, enjoy every moment...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Celina! It is a dream place indeed! kisses from Spain.

   Delete

ShareThis