Wednesday, September 3, 2014

Valeria and Albert wedding, Catalonia SpainLast july I got a chance to go to Spain, to beautiful Costa Brava, Catalonia and shoot this charming wedding of Valeria and Albert. Valeria is slovak and Albert is from Spain and they both live and work in Barcelona. Valeria spent months planning and preparing her dream wedding. She made all the decoration herself till the last pompom. The wedding took place in a small catalonian village where Albert use to spend his vacation as a child and where you suddenly have that feeling that the time has stopped.
Doesn't matter how many time I look at these images I never get tired of them. I had a pretty hard time choosing picture for this post I must admit. There were just so many of them worth to post in my opinion:-)
Cant help myself I still feel that energy, mediterranean breeze, emotions, love, tasty food, great vine...please let me shoot another wedding like this!!
Thank you for this opportunity my friends.
Wish you all the best Valeria and Albert!

Ešte v júly som mala to šťastie fotiť prekrásnu svadbu Valérie a Alberta v Španielsku, presnejšie na Costa Brave, v Katalánsku. Valéria je slovenka a Albert španiel a obaja žijú a pracujú v Barcelone. Prípravy tejto svadby sa konali dlhé mesiace a Valéria si dala naozaj záležať aby to bola SVADBA SNOV(jej a nás všetkych:-))! Postarala sa o celú dekoráciu a to vlastnoručne až do posledného detailu. Oslava sa konala v malej dedinke vo vnútrozemí, kde Albert trávil prázdniny ešte ako dieťa a kde máte pocit, že čas sa práve zastavil.
Nezáleží na tom koľko krát som už tie fotky videla, vždy pri nich na chvíľu prestanem dýchať a mysľou sa vraciam späť do Španielska. Cítim tú atmosféru, emócie, lásku, stredozemný vánok, skvelé jedlo, hudbu, víno.....prosím, prosím ešte jednu takú!!!
Ďakujem za tento nezabudnuteľný zážitok a prajem vám nech ste štastní Valéria a Albert!Taken by Katta both on film and digital. (contax g2 and canon markII)

13 comments:

 1. Ježiši, krásné! Úplně dojatá jsem. Ty jsi PANÍ FOTOGRAFKA!!! Neuvěřitelná!

  ReplyDelete
 2. cele uplne rozpravkove! ach! krasa

  ReplyDelete
 3. Replies
  1. Presne take to tam bolo!radost fotit!:-)

   Delete
 4. Dokonalé Katka, hodné poslať na Style Me Pretty! Si proste skvelá!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dakujem Lucka, od svadobnej expertky ako ty si to nesmierne cenim!!!

   Delete
 5. Asi iba druhý krát obzerám tvoje foto Kati a musm povedať že hatts off! Presne toto ja môžem, neprifarbené, pritom dýchajúce životom, neumelé neretušované nedorábané plné emócií, človek si ani nemusí pozrieť video, aby vnímal atmosféru celej svadby...skvelé....ako je vidieť, že toto je to, čo ťa napĺňa a dúfam, že aj živí ;) držím palec :) MonikaWee ;)

  ReplyDelete
 6. Dokážeš vystihnout okamžik a zachytit atmosféru, takže jako bych tam taky byla. Překrásné!

  ReplyDelete
 7. Páni♥ Užasná atmosféra! Strašně krásné a povedené fotky, moc vám to přeju a ještě hodně štastných let:)

  ReplyDelete
 8. chcela som sa opýtať, kto robil dekorácie....boli famózne, úžasné...krásny štýl..
  nevesta? klobúk dolu..

  ReplyDelete
 9. Katarina, nadherne fotky!!!!

  ReplyDelete

ShareThis